Drzwi wejściowe do domów

Drzwi wejściowe, które znajdziesz w naszym asortymencie pasują do domów jednorodzinnych każdego rodzaju. Oferujemy nowoczesne modele drzwi zewnętrznych do domów tradycyjnych, pasywnych, energooszczędnych, a nawet drewnianych. Jeśli wybrałeś już drzwi wejściowe, warto również pomyśleć o drzwiach do wnętrz. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się drzwi stalowe, a także przeciwpożarowe do obiektów użyteczności publicznej oraz biur, ale w naszej ofercie znajdziesz także drzwi do domów i mieszkań.

Jesteś ciekaw, czym kierować się przy wyborze drzwi wejściowych? W naszym asortymencie znajdziesz starannie wyselekcjonowane modele drzwi zewnętrznych od uznanych na rynku marek. Przy wyborze drzwi wejściowych warto pamiętać przede wszystkim o, tym jaki materiał najlepiej spełni potrzeby mieszkańców. Ważne jest także prawidłowe wykonanie wszelkich pomiarów – parametry muszą być precyzyjne, by osiągnąć jak najlepszą izolację termiczną, akustyczną oraz bezpieczeństwo.

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe w wielu aspektach przewyższają drzwi z innych materiałów. Zewnętrzne drzwi aluminiowe wyróżniają się przede wszystkim wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną, a także wysokim poziomem bezpieczeństwa. W naszym asortymencie możesz wybrać drzwi wejściowe z aluminium w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwoli z łatwością dopasować je do elewacji budynku. W połączeniu z unikalnym wzornictwem firmy HÖRMANN otrzymujesz produkt wyjątkowy, dostosowany do potrzeb i gustu.

Pobierz prospekt

_DSI0410_290713_07
ThermoPro_980x360_12

Drzwi Thermo 65 / Thermo 46

Drzwi zewnętrzne ze stali są dostępne w wielu wzorach i szerokiej kolorystyce również w gamie oklein drewnopodobnych.  Te niedrogie drzwi są wyposażone w wielopunktowe ryglowanie z aluminiową ościeżnicą, co znacznie podnosi izolacyjność termiczną produktu. Drzwi Thermo 65 / Thermo 46 to zrównoważony stosunek ceny do jakości, mnogość wzorów na pewno sprawi że będą stanowić znakomitą wizytówkę Twojego domu.

Pobierz prospekt