BRAMY GARAŻOWE

Bramy uchylne

Najwyższa jakość w pięknej oprawie.

Bramy uchylne to idealne rozwiązanie do garaży wolnostojących, brama podczas otwierania wysuwa się do przodu a następnie  zostaje umieszczona pod stropem garażu. Są one również bardzo dobrym rozwiązaniem jako zamknięcia miejsc parkingowych w garażach zbiorczych. Występują w wielu wzorach  w tym z blachy perforowanej, w różnej kolorystyce RAL oraz okleinach drewnopodobnych. Bramy przygotowane do współpracy z napędami elektrycznymi HORMANN.

Pobierz prospekt

berry_gross_17
Garagen-Sectionaltore-Milieu_10

Bramy segmentowe

Komfort, elegancja i bezpieczeństwo

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i układają się pod stropem, wykonywane są w wersji ocieplanej i nieocieplanej. Szeroka paleta wzorów, kolorów oraz oklein drewnopodobnych   zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Konstrukcja bram pozwala na optymalnie uszczelnienie. Napędy elektryczne HORMANN są idealnym uzupełnieniem dla zwiększenia komfortu.

Pobierz prospekt

Bramy rolowane

Więcej wolnego miejsca w garażu.

Bramy rolowane otwierają się pionowo zwijając pancerz bramy w obrębie nadproża garażu. Takie rozwiązanie konstrukcyjne zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Dla garaży z małym nadprożem  lub niewielką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz do montażu przed otworem garażu. Bramy standardowo wyposażone w napęd elektryczny HORMANN.

Pobierz prospekt

RollMatic_980x360_13
Sammelgaragentor_980x360_12

Bramy dla garaży zbiorczych

Trwałe i ciche.

Bramy uchylne  do garaży zbiorczych cechuje  niezawodność i bezpieczeństwo działania,  nawet przy dużej częstotliwości używania. Konstrukcja bram oparta jest na  mechanizmie przeciwwagi. Bramy otwierają się cicho, płynnie i bezpiecznie, produkowane są w różnych wariantach wypełnienia płyty w tym również z blachy perforowanej. Idealne rozwiązanie z napędami elektrycznymi HORMANN.

Pobierz prospekt

Segmentowe boczne HST

Możliwość częściowego otwarcia. 

Bramy HST otwierają się na bok, mają zastosowanie gdy strop garażu wykorzystywany jest w dowolnym celu, na przykład do przechowywania sprzętu turystycznego. Brama posiada funkcję drzwi, umożliwia komunikację przy częściowym otwarciu bramy. Znakomicie sprawdza się z napędem elektrycznym HORMANN.

Pobierz prospekt
HST_2_980x360_11