Napędy do bram

Oferujemy napędy do bram garażowych i wjazdowych od sprawdzonych producentów, co jest gwarantem niezawodności. W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne urządzenia marki HÖRMANN i CAME, które podnoszą funkcjonalność, a także komfort użytkowania bram każdego rodzaju. Ponadto gwarancja udzielana na 5 lat jest niebagatelnym argumentem, zachęcającym do wyboru któregoś z szerokiej gamy produktów w naszej ofercie.

Od teraz wjazd do garażu czy na posesję nie będzie wymagać od Ciebie żadnego wysiłku – wystarczy jeden przycisk! Co ważne napędy do bram z naszej oferty nie wymagają skomplikowanego montażu i modernizacji – można je z łatwością dopasować do istniejącego systemu i cieszyć się ich niezawodnością przez wiele lat.

Napędy do bram garażowych

Zapewniamy elektryczne napędy do bram garażowych – segmentowych, rolowanych, uchylnych oraz wielu innych. Niezależnie od rodzaju bramy garażowej u nas z pewnością znajdziesz napęd, który spełni Twoje potrzeby. Pomożemy w wyborze odpowiedniego napędu do bramy garażowej, tak by zamontowany system najlepiej pełnił swoją funkcję. System można dopasować do ciężaru bramy i częstotliwości jej otwierania. Dodatkowo do każdego napędu dołączamy najnowszej generacji radiowy system BiSecur, oraz zabezpieczenie przed włamaniem.

Pobierz prospekt

garagentorantriebe_gross_15
Einfahrtstorantriebe_980x360_12

Napędy do bram wjazdowych

Grupą niezawodnie podnoszącą komfort i bezpieczeństwo użytkowania są napędy elektryczne do wszelkiego typu bram ogrodzeniowych. Oferujemy nowoczesne napędy do bram sterowane za pomocą pilota z dużym zasięgiem i wieloma opcjami otwierania bramy do wyboru. Niezależnie czy na swojej posiadłości masz bramę skrzydłową czy przesuwną- nasi eksperci zaproponują nowoczesne rozwiązania, by w pełni ją zautomatyzować.

 Pobierz prospekt