WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE.

Firma TOMEX rozpoczęła działalnośc w 1994r. Profesjonalizm świadczonych usług, dbałość o zaspokajanie potrzeb naszych klientów, a także wieloletnie zaangażowanie w prężny rozwój marki na rynku lokalnym zostały docenione przyznaniem firmie statusu Autoryzowanego Partnera oraz Autoryzowanego Serwisu firmy HÖRMANN. Jesteśmy również Partnerem firmy CAME.

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą i montażem bram garażowych, ogrodzeniowych i przemysłowych. W swojej ofercie posiadamy również szeroką gamę szlabanów oraz napędów do bram wjazdowych firmy CAME. Nasz asortyment uzupełniają wysokiej jakości drzwi drewniane.

Gwarantujemy Państwu:

  • rzeczowe doradztwo naszych doświadczonych ekspertów od automatyki wjazdu
  • fachową pomoc w doborze odpowiedniego, spełniającego Państwa oczekiwania produktu
  • możliwość sprawdzenia funkcjonalności oferowanych produktów w naszym sklepie
  • profesjonalny montaż wraz z  wcześniejszym pomiarem terenowym
  • analizę i wspólne rozwiązywanie problemów z naszymi certyfikowanymi serwisantami
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Ponadto oferujemy usługi zarówno klientom indywidualnym jak i instytucjom w zakresie konserwacji oraz napraw nie tylko bram firmy HÖRMANN, ale także bram innych producentów, napędów do bram wjazdowych oraz szlabanów.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą oraz odwiedzenia siedziby firmy znajdującej się w Koszalinie przy ulicy Spokojnej 50.

Więcej  szczegółowych informacji odnośnie świadczonych przez nas usług serwisowych znajdziecie Państwo na stronie Serwisu firmy TOMEX

Wyróżnia nas profesjonalizm, jakość i bezpieczeństwo.

NASZA OFERTA OBEJMUJE

BRAMY

NAPĘDY

DRZWI

SERWIS