DRZWI OBIEKTOWE

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwi obiektowych. Oferujemy wewnętrzne drzwi stalowe uniwersalne lub o przeznaczeniu przeciwpożarowym.
W asortymencie mamy również drzwi wewnętrzne do domów mieszkalnych, znajdujące zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Jakie drzwi do wnętrza wybrać? Jeśli szukasz solidnych rozwiązań najlepszym wyborem będą drzwi stalowe lub aluminiowe. Obecna technologia stosowana przez uznane firmy podczas produkcji drzwi sprawia, że niemal każdy model
zapewnia wysokie parametry dotyczące wytrzymałości i izolacji. Pomożemy wybrać odpowiednie drzwi wewnętrzne, które najlepiej odzwierciedlą Twoje oczekiwania.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne firmy HÖRMANN charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem, dużą stabilnością i co najważniejsze spełniają wszystkie wymagania stawiane przy budowie nowych obiektów. Różnicowane wzornictwo, różnorodność przeszkleń oraz bogata kolorystyka pozwala na kompleksowe wyposażenie każdego obiektu zgodnie z zapotrzebowaniem klientów.

Pobierz prospekt
hoerman_produkte_tueren_teaser_1400x513
PSZWO15-6

Drzwi stalowe

Obecnie drzwi stalowe stosuje się nie tylko w pomieszczeniach użytkowych, ale również mieszkalnych ze względu na ich unikalny design połączony z funkcjonalnością. Drzwi stalowe świetnie sprawdzają się w biurach, a także w domach w stylu nowoczesnym. Oferujemy drzwi stalowe jedno- lub dwuskrzydłowe, wyróżniające się wysoką odpornością i lekkim wykończeniem. Zapewniamy bogaty wybór wzorów i kolorów drzwi stalowych od uznanych marek.

Drzwi wielofunkcyjne

W naszej ofercie znajdziesz także drzwi wielofunkcyjne do wnętrz, które pozwalają na dostosowanie ich do specyfiki danego obiektu. Oferujemy drzwi do pomieszczeń biurowych, socjalnych, technicznych jak również drzwi wielkogabarytowe, które powstały w odpowiedzi na wiele zapytań rynku. Szeroka gama przeszkleń, przestrzeni wentylacyjnych oraz wachlarz wyposażenia dodatkowego sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować drzwi do każdego pomieszczenia.

Pobierz prospekt

Stalowe drzwi przeciwpożarowe

Oferujemy stalowe drzwi przeciwpożarowe marki HÖRMANN, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wytrzymałość ogniowa produktów jest testowana w trakcie zakładowych prób ogniowych, co ważne każdy model drzwi przeciwpożarowych w naszej ofercie posiada specjalny certyfikat. Specjalistyczne systemy antypaniczne i przeciwdymowe pozwalają na zastosowanie drzwi zarówno w niewielkich kotłowniach, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Pobierz prospekt
hoermann_portes_universelles_en_acier_teaser_1400x514