BRAMY PRZEMYSŁOWE

Segmentowe bramy przemysłowe

Bramy otwierają się pionowo układając się pod konstrukcją dachu lub stropu. Różnorodność prowadzeń pozwala na zastosowanie w różnego rodzaju obiektach przemysłowych. Bramy posiadają bardzo dobre parametry izolacji termicznej, występują w bogatej  palecie barw, dają możliwość zastosowania szerokiego asortymentu przeszkleń, wyposażenia dodatkowego oraz  napędów elektrycznych.

Pobierz prospekt
teaser_produkte_IST_980x360_08
schnelllauftore_gross_16

Bramy szybkorolowane

Bramy szybkorolowane stosuje się jako zewnętrzne i wewnętrzne przegrody budynków. Bramy optymalizują ciągi technologiczne, zapewniają komfort produkcji. Duża prędkość otwierania i zamykania bram pozwala ograniczyć straty energii.

Pobierz prospekt

Bramy  i kraty rolowane

Bramy rolowane otwierają się pionowo zwijając się na wale na wysokości nadproża.  Takie rozwiązanie zapewnia pełne wykorzystanie cennej powierzchni użytkowej hali. Pancerz bramy wykonany ze stali lub aluminium.  Szerokie zastosowanie bram i krat rolowanych w galeriach handlowych.

Pobierz prospekt
Rolltore_980x360_12
hoermann_fst_05

Bramy przeciwpożarowe

Bramy przeciwpożarowe wykonywane są w wersjach 1- i 2-skrzydłowych do różnego rodzaju obiektów – w zależności od obciążenia ogniowego. Bramy przeciwpożarowe posiadają Aprobatę Techniczną i Certyfikat Zgodności wydany przez Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.

Technika przeładunku

Rampy przeładunkowe to idealne rozwiązanie w logistyce transportu. Pozwalają zniwelować różnicę poziomów pomiędzy platformą pojazdu a rampą . Wyposażone są w siłowniki hydrauliczne zapewniające bezawaryjną i bezpieczną  pracę. Szeroka gama sterowań pozwala na współpracę z przemysłowymi bramami segmentowymi. Dopełnieniem całości są uszczelnienia klapowe lub pneumatyczne.

Pobierz prospekt

verladetechnik_28