SZLABANY

Szlabany

Oferujemy szlabany drogowe szlabanów firmy CAME wraz z elementami systemu kontroli dostępu, dzięki którym można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Szlabany mogą być montowane na parkingach naziemnych i podziemnych, w obiektach przemysłowych, a także na posesjach firmowych i prywatnych. Niezależnie od przeznaczenia szlabanu zapewniamy ich niezawodność, potwierdzoną wieloletnią gwarancją. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena w stosunku do wysokiej jakości proponowanych przez nas rozwiązań i produktów.

cat
banner_g4000

Szlabany drogowe

Ciągle zwiększająca się ilość pojazdów oraz konieczność zapewnienia bezobsługowej pracy publicznych parkingów, wjazdów na wewnętrzne parkingi osiedlowe oraz w obiektach przemysłowych i handlowych zwiększa zapotrzebowanie na systemy kontroli dostępu do wydzielonych stref. Szlabany drogowe i parkingowe, dostępne w naszej ofercie, mogą być obsługiwane za pomocą pilota, kart magnetycznych lub specjalnych przycisków, umiejscowionych w najbardziej strategicznym miejscu. Oferujemy także rozwiązania tradycyjne sterowane ręcznie, a także szlabany elektromechaniczne.

Szlabany drogowe, które oferujemy zaprojektowane zostały przez specjalistów. Rozwiązania oparte są na funkcjonalności i nowoczesności, co zapewnia komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Szlabany można również podłączyć do zasilania awaryjnego, a także wyposażyć w dodatkowe oświetlenie i inne akcesoria. Zapewniamy bariery drogowe o różnej długości do wyboru, co bez problemu pozwoli na dokładne dopasowanie ich do danej inwestycji.

Pobierz prospekt

Szlaban Gard

Modułowy szlaban do szybkich przejazdów.

Szlaban Gard4

Szlaban automatyczny, który łączy bezpieczeństwo i nowoczesny design.

Pobierz prospekt
gard4
gard4040

Szlaban Gard8

Szlaban zaprojektowany dla szerokich przejazdów do użytku przemysłowego oraz w obiektach masowego użytku.

Pobierz prospekt