SZLABANY

Oferujemy szlabany drogowe szlabanów firmy CAME wraz z elementami systemu kontroli dostępu, dzięki którym można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Szlabany mogą być montowane na parkingach naziemnych i podziemnych, w obiektach przemysłowych, a także na posesjach firmowych i prywatnych. Niezależnie od przeznaczenia szlabanu zapewniamy ich niezawodność, potwierdzoną wieloletnią gwarancją. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena w stosunku do wysokiej jakości proponowanych przez nas rozwiązań i produktów.

Szlabany drogowe

Ciągle zwiększająca się ilość pojazdów oraz konieczność zapewnienia bezobsługowej pracy publicznych parkingów, wjazdów na wewnętrzne parkingi osiedlowe oraz w obiektach przemysłowych i handlowych zwiększa zapotrzebowanie na systemy kontroli dostępu do wydzielonych stref. Szlabany drogowe i parkingowe, dostępne w naszej ofercie, mogą być obsługiwane za pomocą pilota, kart magnetycznych lub specjalnych przycisków, umiejscowionych w najbardziej strategicznym miejscu. Oferujemy także rozwiązania tradycyjne sterowane ręcznie, a także szlabany elektromechaniczne.

Szlabany drogowe, które oferujemy zaprojektowane zostały przez specjalistów. Rozwiązania oparte są na funkcjonalności i nowoczesności, co zapewnia komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Szlabany można również podłączyć do zasilania awaryjnego, a także wyposażyć w dodatkowe oświetlenie i inne akcesoria. Zapewniamy bariery drogowe o różnej długości do wyboru, co bez problemu pozwoli na dokładne dopasowanie ich do danej inwestycji.

cat
banner_g4000

Szlaban Gard

Modułowy szlaban do szybkich przejazdów.

Pobierz prospekt

Szlaban Gard4

Szlaban automatyczny, który łączy bezpieczeństwo i nowoczesny design.

Pobierz prospekt
gard4
gard4040

Szlaban Gard8

Szlaban zaprojektowany dla szerokich przejazdów do użytku przemysłowego oraz w obiektach masowego użytku.

Pobierz prospekt